Zirgu sēta "Charlotte" aicina izbaudīt izjādes zirgu mugurā skaistā meža apvidū.

Pieredze jāšanā nav obligāta.

Zirgu noma.

Saskarsme ar zirgu sagādā daudz pozitīvu emociju, it īpaši pilsētas iedzīvotājiem.

Jāšana uzlabo stāju, nomierina nervu sistēmu, stiprina muskuļus.

Papildus šim, izjāde zirga mugurā rada kopības sajūtu ar dabu un nāk apziņa, ka cilvēks ir tikai daļa pasaules, kurā ir nepieciešams dzīvot harmonijā.

Lai pieteiktu izjādi ir jāsazinās iepriekš zvanot un jāinformē par vēlamo datumu un laiku.

Tā pat ir iespējamas izjādes jaunajiem jātniekiem pateicoties mierīgajiem zirgiem.

Example Frame

Jāšana dod daudz laba bērniem, kā arī pieaugušajiem. Piemēram, jātniekam uzlabojas stāja un stiprinās muguras, vēdera, kāju muskuļi. Mazi bērni ļoti saasināti jūt pozitīvu enerģiju no četrkājaina drauga un spēj pareizi runāt ar dzīvnieku. Saskare ar dzīvnieku bērnos ieaudzina tādas īpašības kā atsaucība, labsirdība, saudzīga izturēšanās pret dabu un visu dzīo, kā arī slāpē negatīvās emocijas. Mēs izvēlamies pašus mierīgākos zirgus, kā arī drošai izjādei, Jums blakus visu laiku būs atsaucīgs instruktors. Izjādes zirga mugurā ne tikai dažādos Jūsu atpūtu, bet arī palīdzēs stiprināt organismu. Jāšana labi ieteikmēs jebkura cilvēka nervu, elpošanas un gremošanas sistēmas. Tieši tāpēc izjādes ar zirgiem ir tik populāras. Tās palīdzēs izprast dzīvniekus un tuvinās Jūs citiem cilvēkiem. Pavisam maziem bērniem vai tiem, kuri grib iemācīties jJāšana dod daudz laba bērniem, kā arī pieaugušajiem. Piemēram, jātniekam uzlabojas stāja un stiprinās muguras, vēdera, kāju muskuļi. Mazi bērni ļoti saasināti jūt pozitīvu enerģiju no četrkājaina drauga un spēj pareizi runāt ar dzīvnieku. Saskare ar dzīvnieku bērnos ieaudzina tādas īpašības kā atsaucība, labsirdība, saudzīga izturēšanās pret dabu un visu dzīo, kā arī slāpē negatīvās emocijas. Mēs izvēlamies pašus mierīgākos zirgus, kā arī drošai izjādei, Jums blakus visu laiku būs atsaucīgs instruktors. Izjādes zirga mugurā ne tikai dažādos Jūsu atpūtu, bet arī palīdzēs stiprināt organismu. Jāšana labi ieteikmēs jebkura cilvēka nervu, elpošanas un gremošanas sistēmas. Tieši tāpēc izjādes ar zirgiem ir tik populāras. Tās palīdzēs izprast dzīvniekus un tuvinās Jūs citiem cilvēkiem. Pavisam maziem bērniem vai tiem, kuri grib iemācīties jāt patstāvīgi, mēs piedāvājam izmēģināt savus spēkus zirga mugurā slēgtā laukumā. 15 min. maksā 5,00 EUR. Bērnu svētki kopā ar zirgiem. Bērna dzimšanas diena var kļūt neaizmirstama, ja viņš un draugi varēs iepazīties un pavizināties ar zirgiem. Izjādi var organizēt konkrētā stilā, piemēram, kovboju vai princešu. Var iznomāt vienu zirgu uz visiem, vienas stundas laikā bērni varēs sēsties uz zirga vairākas reizes. Viena zirga pakalpojums maksā 30,00 EUR stundā.āt patstāvīgi, mēs piedāvājam izmēģināt savus spēkus zirga mugurā slēgtā laukumā. 15 min. maksā 5,00 EUR. Bērnu svētki kopā ar zirgiem. Bērna dzimšanas diena var kļūt neaizmirstama, ja viņš un draugi varēs iepazīties un pavizināties ar zirgiem. Izjādi var organizēt konkrētā stilā, piemēram, kovboju vai princešu. Var iznomāt vienu zirgu uz visiem, vienas stundas laikā bērni varēs sēsties uz zirga vairākas reizes. Viena zirga pakalpojums maksā 30,00 EUR stundā.

Viss Jūsu priekam – izjādes Jaunajā gadā, bērnu svētki, dzimšanas dienas un skaistā fotosessija! Iznomājam zirgus jaunlaulātajiem, kuri grib izgreznot tik svarīgu dzīves notikumu un saglabāt visspilgtākās atmiņas no pastaigas ar cēlajiem dzīvniekiem pa mežu. Jūsu mīlestība ir tā verta! Romantiskās sajūtas ir iespējamas ar mūsu zirgu palīdzību!Viena zirga pakalpojums maksā 30,00 EUR stundā. Dodoties izbraukumā – 30 EUR stundā + ceļš/km turp un atpakaļ. Ir jāpierakstās vismaz vienu mēnesi iepriekš.

Jāšanas pieredze nav obligāta. Darbs vai atpūta ar zirgiem palīdz sajust neticamas emocijas, it īpaši pilsētu iedzīvotājiem. Pat viena izjēde mežā uzlabos Jūsu pašsajūtu, stiprinās muskļus, nomierinās nervu sistēmu un uzlabos stāju. Sēžot zirga mugurā, cilvēks ļoti izteikti jūt saikni ar dabu, kas ir viņam apkārt. Arī jaunie jātnieki bez pieredzes var izmēgināt savu jāšanas prasmi pie mums, jo izjādei ir pieejami ļoti mierīgi zirgi. Izjādes garums ir 1 stunda pa meža takām. Katrs cilvēks sēž savā zirgā un kontrolē viņu pats. Pirms izjādes uzsākšanas Jums tiks izklāstīta ievadinstruktāža. Zirgi iet viens aiz otra un priekšā instruktors, kurš kontrolēs izjādi un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem. Ja cilvēks nejūtas drošs, zirgu var vest pavadā. Vecuma ierobežojumi ir 3 līdz 99 + gadi. Viss ir atkarīgs no Jūsu vēlmes un mācīšanās spējām! Izjādei ir jāpiesakās dažas dienas iepriekš, zvanot uz tālruni 28815944. Izjādes notiek dienas laikā. Sliktu laikapstākļu dēļ izjāde var tikt pārcelta.

 

 

 

 

 

Bērniem
Kāzas un svīnības
Zirgu noma

Darba laiks

Katru dienu 11-17
Pirmdiena, ceturtdiena - brīvdiena
Darziņi, Ķekavas pagasts, Latvija
t.28815944